Wiedźmin / The Witcher 2007 PL do pobrania za darmo

Wiedźmin / The Witcher 2007 PL do pobrania za darmo

Wiedźmin to gra RPG wydana przez studia CD Project RED. Mógłbym o niej pisać wiele, ale sami dobrze ją znacie. No dobra, napiszę.

Wcielamy się w postać Geralta z Rivii, który 5 lat po zakończeniu wojny królestw wraca do swojej rodzimej siedziby Kaer Morhen. Oczywiście nasz bohater nie ma za wiele czasu na odpoczynek, gdyż siedziba zostaje zaatakowana. Wykradają oni cenne dla wiedźminów mutageny i znikają.

Naszym głównym zadaniem jest wymierzenie sprawiedliwości złodziejom. Gra jest podzielona na prolog, pięć rozdziałów i końcowy epilog, zatem nie jest to prosta sprawa. Jak to zwykle bywa w grach RPG, w trakcie głównego wątku znajdziemy pełno zadań pobocznych i tych, które niewiele wyjaśniają, po prostu pchając fabułę do przodu.

Nasz wiedźmin posiada dwa miecze, jeden na ludzi i drugi na potwory. Do tego korzysta ze specjalnych znaków i eliksirów, które wzmacniają jego siłę i uwydatniają ukryte zdolności. Mamy 3 style walki do wyboru, musimy dopasowywać go odpowiednio do napotykanych przeciwników.

Za każdy nowo zdobyty poziom, Geralt otrzymuje talenty, dzięki którym może rozwijać swoje umiejętności, czy to w walce lub alchemii.

Jest jedna rzecz, która sprawia, że wszyscy wsiąkamy w ten świat. Jest on podobny do naszego. Wybory, które podejmujemy, nigdy nie są łatwe. Wybory pomiędzy większym, a mniejszym złem, ich konsekwencje będziemy odczuwać do końca gry.

Gra nie przyjęła się zbyt dobrze na zachodzie, ponieważ oni zasmakowali wpierw w trzeciej części, której system walki rozkłada jedynkę na łopatki. Nie mniej jednak, polecam wszystkim fanom twórczości Sapkowskiego.

Dane techniczne:
Rozmiar: 7,8 GB
Wersja językowa: PL
Kompresja: .rar
Dane naprawcze: 10%

Wiedźmin / The Witcher 2007 PL do pobrania za darmo poniżej:

Kliknij tutaj!

Życzę owocnych łowów!