SWAT 4 2005 PL do pobrania za darmo

SWAT 4 2005 PL do pobrania za darmo

SWAT 4 to gra taktycznej akcji, w której wcielamy się w dowódcę oddziału SWAT. Jedyna gra w swoim rodzaju, na długo zapada w pamięci.

A więc, jesteśmy dowódcą dwóch oddziałów po dwie osoby. Obu drużynom możemy wydawać przeróżne polecenia, które mają na celu na przykład osłanianie, czyszczenie terenu, czy podążaniu za nami. Komend jest koło 15, na każdą okazję.

Bierzemy udział w 16 misjach, do których trzeba dobrać odpowiedni ekwipunek swój i drużyny. Bowiem możemy napotkać podejrzanych, którzy mają kamizelki kuloodporne, wtedy trzeba dobrać odpowiedni rodzaj broni i pocisków. Zazwyczaj naszym zadaniem jest odbicie cywili i przywrócenie porządku przez wyeliminowanie wrogów.

Możemy ich zmusić do poddania się i rzucenia broni albo po prostu zastrzelić. Każda sekunda jest na wagę złota. Gra wymaga myślenia taktycznego, a nie wchodzenia na pałę, gdyż przeciwnicy mają szybki czas reakcji, a czasem wystarczy jeden nabój, by posłać naszego dowódcę do piachu. Miłym dodatkiem są snajperzy, którymi możemy sterować przez osobne okienko i wspomagać tym samym swój oddział.

Dane techniczne:
Rozmiar: 1,54 GB
Wersja językowa: PL
Kompresja: .rar
Dane naprawcze: 10%

SWAT 4 2005 PL do pobrania za darmo poniżej:

Kliknij tutaj!