Gothic II: Noc Kruka 2003 PL do pobrania za darmo

Gothic II: Noc Kruka 2003 PL do pobrania za darmo

No i oto kolejna część znamienitego Gothic’a, tym razem z dołączonym dodatkiem Noc Kruka. RPG, które na długo zostaje w pamięci, aż chce się do niego wracać.

Po wydarzeniach z pierwszej części, zostajemy przeniesieni do wieży Xardasa, który oznajmia nam, że cała kraina Myrtany jest w niebezpieczeństwie. W dawnej górniczej kopalni pojawiły się smoki! Nasz bohater musi znowu wyruszyć w świat i go uratować przed złem.

Oczywiście wiele rzeczy zostało na swoim miejscu, poza drobnymi poprawkami. Nadal mamy ten sam wspaniały system walki, a umiejętności uczymy się od innych. Jednak nie ogranicza nas bariera, a świat jest duży, więc mamy czeka na nas sporo eksploracji.

Dodatek Noc Kruka daje nam do dyspozycji osobną wielką mapę Jarkendar, na której spotkamy znane nam potwory i takie, które zobaczymy po raz pierwszy oraz postacie znane nam z pierwszej części Gothic’a. Została ona tak zaimplementowana, że wątek Noc Kruka musi zostać ukończony, aby móc pójść naprzód z fabułą gry.

Druga część została wzbogacona o nowy interfejs (zwłaszcza ekwipunku) oraz dodatkowe profesje. Możemy zostać paladynem, piratem, łowcą smoków, magiem wody, a nawet liderem gangu rzezimieszków. Możemy również pracować dla jednego z mistrzów w mieście jako czeladnik.

Kupa frajdy i to wszystko w jednej grze. Zapraszam!

Dane techniczne:
Rozmiar: 751 MB
Wersja językowa: PL
Kompresja: .rar
Dane naprawcze: 10%

Gothic II: Noc Kruka 2003 PL do pobrania za darmo poniżej:

Kliknij tutaj!