Gothic I 2001 PL do pobrania za darmo

Gothic I 2001 PL do pobrania za darmo

Tej gry chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Kultowy RPG, którego pokochały tłumy graczy i do dziś wspominają go jako niedościgniony wzór klimatu, który można poczuć w górniczej kopalni.

A więc, w przedstawionym na świecie, odbywa się walka pomiędzy ludźmi i orkami. Dla króla Rhobara II wojna była niezwykle kosztowna, zatem zaczął on zsyłać do kopalni rudy każdego, kto popełnił chociażby małe wykroczenie.

Aby uniemożliwić ucieczkę skazańcom, król zwołał nadwornych magów, by Ci stworzyli barierę. Można było w nią wejść, bez możliwości wyjścia. Podczas jej tworzenia coś zakłóciło zaklęcie i bariera się powiększyła, więżąc magów i strażników. Więźniowie wykorzystując sytuację, zawładnęli kopalnią i wysnuli żądania królowi.

Kolejnym więźniem jest nasza postać, która przed zejściem do bariery, otrzymuje list, który ma dostarczyć do magów. Tak oto zaczyna się nasza przygoda.

Oczywiście później się okazuje, kto stoi za zakłóceniem zaklęcia i nasz bohater zobowiązany jest odesłać zło z tego świata.

Możemy dołączyć do jednego z trzech obozów. W każdym z nich spotkamy zwykłych więźniów oraz tych bardziej wpływowych. U niektórych możemy kupować przedmioty, u innych rozwijać swoje umiejętności.  Otrzymamy również od nich zadania. Od nas zależy, kim będziemy, gra nie narzuca jedynej słusznej profesji.

Poruszając się po mapie, napotkamy różnego rodzaju stwory, które nie zawsze da się pokonać jednym rodzajem broni.

Można by tak pisać w nieskończoność, ale myślę, że Wy dobrze znacie tę grę. A jeżeli nie, to zapraszam do pobrania jej poniżej.

Dane techniczne:
Rozmiar: 2,55 GB
Wersja językowa: PL
Kompresja: .rar
Dane naprawcze: 10%

Gothic I 2001 PL do pobrania za darmo poniżej:

Kliknij tutaj!